FOTOSOUTĚŽ OKEM PTÁKA

Vážení přátelé, kamarádi, příznivci balonového létání, fanoušci Českého Ráje, turisté…

Je podzim, letů ubývá a nadešel ten správný čas, připomenout některé z fotek, které jsme během hlavní letové sezony pořídili.  Celý rok jsme se Vám prostřednictvím Facebooku a našich webových stránek snažili zprostředkovat  pohledy na Liberecko a Český Ráj  trochu netradičním pohledem, totiž OKEM PTÁKA. Průběžně jsme Vám servírovali  snímky notoricky známých míst tohoto regionu. Takže TY opakovat nebudeme! Během letů byly  pořízeny i stovky snímků, které Vám, pro zatím, zůstaly utajeny. Připravili jsme tedy pro znalce a bystré „mozky“ fotografickou soutěž! A přiznáváme, nebude to vždy jednoduché! Po dobu 6ti měsíců, vždy 1x za 14 dnů  budete moci tipovat objekt, nebo výřez z objektu na fotografii. Ze správných odpovědí vždy vylosujeme 1 výherce, který obdrží hodnotný dárek v podobě volných vstupenek, permanentek nebo poukazů na kulturu, sport a zábavu.

Všichni výherci jednotlivých kol se ve finále zúčastní slosování o hlavní cenu: luxusní let balonem pro 2 osoby „PRIVAT DOUBLE  ROMANTIC“, let s východem slunce a servírovanou snídaní na místě přistání!

FOTOSOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

Losování hlavní výhry – luxusního letu balonem pro 2 osoby „PRIVAT DOUBLE ROMANTIC“, let s východem slunce a servírovanou snídaní na místě přistání! proběhne dne 28. dubna 2013 v rámci akce Balóny na Sychrově, aneb francouzská neděle (v podání) bratří Montgolfiérů dne 28.dubna 2013. Čas losování upřesníme.

 

Soutěž – 12. kolo (skončeno)

Soutěž – 11. kolo (skončeno)

Soutěž – 10. kolo (skončeno)

Soutěž – 9. kolo (skončeno)

Soutěž – 8. kolo (skončeno)

Soutěž – 7. kolo (skončeno)

Soutěž – 6. kolo (skončeno)

Soutěž – 5. kolo (skončeno)

Soutěž – 4. kolo (skončeno)

Soutěž – 3. kolo (skončeno)

Soutěž – 2. kolo (skončeno)

Soutěž – 1. kolo (skončeno)


Sponzoři soutěže:

Sundisk

logo-101010

Kulturní zařízení města Jičína

Žlutá plovárna - Malá skála

logo-paintball-liberec